عکس ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی (محله پردیس دانشگاه یزد، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، خیابان استاد احمد آرام، خیابان منتظر فرج، بین میدان تمدن و میرداماد

موقعیت ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی در محله پردیس دانشگاه یزد یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی (ایستگاه اتوبوس) در محله پردیس دانشگاه یزد یزد و خیابان منتظر فرج واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله پردیس دانشگاه یزد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2 و همچنین نوتلابار یزد، ایس پک، چاکوچ، شیرینی گل یاس و خودپرداز (بانک تجارت) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی است که در محله پردیس دانشگاه یزد خیابان منتظر فرج قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خیابان استاد احمد آرام، خیابان منتظر فرج، بین میدان تمدن و میرداماد بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، خیابان استاد احمد آرام، خیابان منتظر فرج، بین میدان تمدن و میرداماد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خوابگاه هراتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور
  بلواردانشگاه، بین فرساد و جیحون
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 23
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین بیست و یکم و ارشاد اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین هفتم ملاصدرا و دهم ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی ندارد.
  neshan logo