info
عکس مطب دکتر هوشنگ کاوش
category

مطب دکتر هوشنگ کاوش محله زیتون کارمندی، اهواز

درباره‌ی مطب دکتر هوشنگ کاوش

مطب دکتر هوشنگ کاوش (مطب پزشک) در محله زیتون کارمندی اهواز و بلوار توحید واقع شده است. این مطب یکی از بیست مطب پزشک در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آموزشی درمانی کودکان ابوذر و مجتمع تجاری سلمانیان و همچنین مرکز جامع تصویربرداری پزشکی اکسین، رستوران خانه صبحانه، درمانگاه تخصصی کمیل، فروشگاه افق کوروش و پژوهش سرای غدیر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مطب یکی از پزشکان خوب این منطقه می‌باشد.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر هوشنگ کاوش واقع شده‌اند:

 • مطب زیبایی دکتر گلنوش حاتمی
  خیابان فردوسی، بین زمزم و میدان سنگر
 • دکتر سیاوش خیری‌زاده ارتوپد جراح استخوان و مفاصل
  حجت، بین زمرد و زمزم
 • دکتر سعادتیان، متخصص داخلی
  حجت، بین زمرد و زمزم
 • دکتر علیرضا ذهبی
  حجت، بین زمرد و زمزم
 • مطب دکتر طاهره اسدیان متخصص پوست و مو
  حجت، بین زمرد و زمزم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پارسا جلالی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر هوشنگ کاوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر هوشنگ کاوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر هوشنگ کاوش ندارد.
  neshan logo