info
عکس عکاسی اسلامی
category

عکاسی اسلامی محله جوادیه (زمانی)، تهران

آتلیه و استودیو عکاسی
4.2
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی عکاسی اسلامی

عکاسی اسلامی (آتلیه و استودیو عکاسی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان امام یاری واقع شده است. این آتلیه یکی از چهار آتلیه و استودیو عکاسی در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین سفره خانه جلفا، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، پیرایش فرشید، فروشگاه هفت و نانوایی سنگک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آتلیه یکی از عکاسی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر عکاسی‌های که در محدوده عکاسی اسلامی واقع شده‌اند:

 • آتلیه تصویرگر
  نوری، بیست متری جوادیه، احمد تقوی، بین 130 و حمید سلیمانی
 • عکاسی
  نوری، بیست متری جوادیه، بین پاشایی و چهل و ششم
 • عکاسی اسکار
  (5.0)
  نوری، بیست متری جوادیه، بین اربابی و صفیاری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط maneliaj2 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عکاسی اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد عکاسی اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عکاسی اسلامی ندارد.
  neshan logo