عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، نرسیده به مترو تئاتر شهر

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین تئاتر شهر، بوستان دانشجو، وی کافه، خانه سخت افزار و مرکز تبادل کتاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تئاتر شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، نرسیده به مترو تئاتر شهر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف
  ولیعصر، بین صومعه سرا و مینو
 • ایستگاه اتوبوس جامی
  ولیعصر، بین عزیزی دوم و عزیزی یکم
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان
  بلوار کشاورز، بین کبکانیان و رویان
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار کشاورز، بین سعید و شوریده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف ندارد.
  neshan logo