info
عکس دنیای زغال
category

دنیای زغال محله رحمت آباد پایین، حمیدیا

درباره‌ی دنیای زغال

دنیای زغال (فروشگاه) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و خیابان دشتی ۲۲ واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از نه فروشگاه در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیکا یدک و همچنین بوستان ناجی- خانه فرهنگ شمیم، فروشگاه سفینه، مدیران خودرو فلاحی شعبه 3، نمایندگی باطری توانگر و بانک صادرات قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده دنیای زغال واقع شده‌اند:

 • ارزانسرای مفتک
  بلوار شهید دشتی، دشتی 64، خیابان شهید احمد دشتی، بین دشتی 66 و پنجم
 • تجهیزات آشپزخانه صنعتی سادات
  بلوار پاسداران، پاسداران 12
 • ایران پوشش
  بلوار شهید دشتی، دشتی هفدهم
 • شرکت تانیس
  بلوار شهید دشتی، دشتی نوزدهم
 • تاسیسات صنعتی توسعه
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی نوزدهم و دشتی بیست و یک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rastegar_mitra70 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دنیای زغال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دنیای زغال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دنیای زغال ندارد.
  neshan logo