info
عکس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی)
category

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) محله غدیر، یزد

درباره‌ی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی)

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) (بیمارستان) در محله غدیر یزد و خیابان بیمارستان سوختگی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شبکه هزاره و همچنین مدیران خودرو فلاحی، بستنی ترنج، داروخانه دکتر کلانتری یزد، ستاد اسکان فرهنگیان یزد پایگاه شماره یک و مدرسه دبستان دخترانه معلم قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) یزد

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) یزد را می‌توانید در محله غدیر شهر یزد پیدا کنید.آدرس دقیق این بیمارستان استان یزد، یزد، بلوار رضا پاکنژاد، بیمارستان سوختگی، بین معلم و حاتمی پور 41 است. شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با تلفن بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) یزد (+983537247074) تماس بگیرید. آدرس وب‌سایت این بیمارستان ssu.ac.ir است که اطلاعات دقیق‌تری در اختیار شما قرار می‌دهد.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) یزد یکی از مراکز درمانی خوب محله غدیر است.این بیمارستان خدمات متنوعی در حوزه‌های مختلف پزشکی به بیماران ارائه می‌دهد. در اطراف این بیمارستان، داروخانه‌هایی مثل داروخانه دکتر عباسی، داروخانه شبانه روزی دکتر موسوی پور و داروخانه شبانه‌روزی دکتر سخنور قرار دارند. در نزدیکی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) یزد، درمانگاه‌ها،‌ بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دیگری از جمله بیمارستان شهدای کارگر و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص) نیز قرار گرفته‌اند.

چطور به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) یزد برویم؟

استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، یکی از راه‌های رفتن به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) یزد است. این بیمارستان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف قرار دارد. اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را هم می‌توانید در اپلیکیشن نشان بخوانید. مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو همراه با اطلاعات دقیقی از این بیمارستان روی اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در اینجا می‌توانید تصاویر مربوط به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) یزد را مشاهده کنید. اگر شما هم به این بیمارستان مراجعه داشته‌اید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Star Sohail
  چهارشنبه 25 مرداد ماه 1402

  خوب بوده رفتم

  1
 • avatar
  ℳłЯ
  سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  عالی


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 18 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 18 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) ندارد.
neshan logo