info
عکس ایستگاه اتوبوس اطاعتی
category

ایستگاه اتوبوس اطاعتی محله پردیسان، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اطاعتی

ایستگاه اتوبوس اطاعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله پردیسان تهران و خیابان مرزداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله پردیسان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران کایزن، داروخانه شبانه روزی دکتر پاس بین، پیتزا کایزن، کلینیک دامپزشکی آرشید و آجر نما نسوز - آجرنسوز - آجرنما پلاک قراقی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مرزداران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اطاعتی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس اطاعتی تهران است که در محله پردیسان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مرزداران، بین اطاعتی و سرسبز می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اطاعتی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مرزداران قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شهریار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اطاعتی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اطاعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جلال
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس جلال ال احمد
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، تقاطع کریمان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  مرزداران، نرسیده به پورجعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اطاعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اطاعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اطاعتی ندارد.
  neshan logo