info
عکس ایستگاه اتوبوس شهدای صفری
category

ایستگاه اتوبوس شهدای صفری محله شهدای صفری، کرهرود

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهدای صفری

ایستگاه اتوبوس شهدای صفری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهدای صفری کرهرود و خیابان هادی غلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهدای صفری کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابی دوستان، پیتزا زیتون، نان لواشی اسکندری ، قصابی مهدی لطیفی و فروشگاه حاجی ارزونی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدای صفری کرهرود

ایستگاه اتوبوس شهدای صفری کرهرود را می‌توانید در شهر کرهرود، محله شهدای صفری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در کاظمی کرهرودی، هادی غلامی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف کرهرود، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهدای صفری کرهرود عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس حسینی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهدای صفری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
  بلوار آیت الله طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس مهدیه رفت
  کاظمی کرهرودی، بین رسالت و حسین میر وهابی
 • ایستگاه اتوبوس غدیر 1
  بلوار غدیر، بعد از امیدی - پرس ذوب
 • ایستگاه اتوبوس مهدیه
  کاظمی کرهرودی، رحمتی
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال سردشت
  بلوار غدیر، بلوار شازند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهدای صفری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهدای صفری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهدای صفری ندارد.
  neshan logo