info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات

ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان مشهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نگین و همچنین شیرینی بالدی بال، کبابسرای ریحون، گالری داماد، ظروف مسی زنجان نمایندگی آیدین مس و آموزشگاه رانندگی جعفری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات تهران در شهر تهران، محله نازی آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید تندگویان، شیرمحمدی، مشهدی، بین کارگر سامانی و هوشنگی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس عرشیا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه دخانیات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حمزه
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه
  بزرگراه بعثت، وفایی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • ایستگاه اتوبوس سردخانه
  بزرگراه شهید تندگویان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، شیرمحمدی، مشهدی، بین کارگر سامانی و هوشنگی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo