info
عکس ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی
category

ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی محله اتابک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی

ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله اتابک تهران و خیابان امام علی، شمال واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله اتابک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حسینیه 14 معصوم ع و هیئت امام رضا ع، لبنیات سنتی اخوان، نان قندی، جرثقیل تهران و مسجد علی ابن ابیطالب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی تهران است که در محله اتابک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام علی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سماء را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بزرگراه امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری
  بزرگراه آزادگان، امام رضا، بین مولایی و امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه دوم
  بزرگراه آزادگان، سلیمی، خواجوی کرمانی، بین چهارم و سوم
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  بزرگراه بعثت، امام رضا، ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی ندارد.
  neshan logo