عکس ایستگاه اتوبوس مفتح
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مفتح (محله امجدیه - خاقانی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، طالقانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مفتح در محله امجدیه - خاقانی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مفتح (ایستگاه اتوبوس) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین هتل مشهد، ایران رادیاتور، ساندویچ محمود، هتل مهمانپذیر خانه تهران و ساختمان مرکزی (برج سپهر) بانک صادرات قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طالقاني، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مفتح

ایستگاه اتوبوس مفتح را می‌توانید در شهر تهران، محله امجدیه - خاقانی خیابان طالقانی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مفتح جنوبی، طالقانی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مفتح محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو فردوسی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی جهان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مفتح و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، طالقانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مفتح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ضرابی
  فردوسی، بین ضرابی و گل پرور
 • ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه
  مفتح جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس فردوسی
  فردوسی، بین ضرابی و گل پرور
 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  سعدی شمالی، بین تلگرافخانه و مرادی نور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مفتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مفتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مفتح ندارد.
  neshan logo