info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال
category

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید بهشتی و همچنین شهرک شهید بهشتی، برج های مسکونی ارکیده، فروشگاه ساتر، تره بار بابایی و پرده سرای آنتیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کوهسار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بابایی، بعد از سروستان دوم قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک شهید بهشتی درب شمال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
  زین الدین، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال ندارد.
  neshan logo