عکس مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی
category

مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی (محله شهرک آپادانا، تهران)

مسجد
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی، نزدیک به تقاطع میدان آزادی

موقعیت مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی یکی از مسجدهای خوب منطقه در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی (مسجد) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری، رحمانی، نزدیک به تقاطع میدان آزادی واقع شده است. این مکان یکی از چهار مسجد در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه علوم زمین و همچنین بازار گل و گیاه فکوری، استخر پنها تهران، ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران، پایانه تاکسیرانی برون شهری آزادی و پارکینگ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی، نزدیک به تقاطع میدان آزادی


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی واقع شده‌اند:

 • مسجد حضرت علی اکبر (ع) ترمینال غرب
  (3.9)
 • مسجد شهرک فکوری
  (4.8)
  لشگری، فکوری
 • مسجد قدس
  (3.0)
  بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج، پرواز
 • مجمع علمی نخبگان مسجد المهدی(عج)
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، محمد خانی، بین المهدی و سراج زاده
 • مسجد المهدی
  بزرگراه لشگری، محمد خانی، المهدی(عج)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ahmadian (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد میدان آزادی مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی مسجد

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی

  • avatar
   دختر گلم (شهریار سطح ۸) جمعه 06 اسفند ماه 1400

   مسجد هفتاد و دوتن امکانات خوبی داره خیلی با صفاست و حس خوبی به ادم دست میده

   1
  • avatar
   ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲) دوشنبه 20 دی ماه 1400

   این مسجد در مجاورت پایانه مترو، اتوبوس، تاکسی و فرودگاه مهرآباد است که قابلیت خدمات شبانه روزی برای مردم را دارد. هم چنین دارای 14 فرم حوضی شکل با اقتباس از معماری اسلامی که ارتفاع گنبد از سطح شبستان 30 متر است. تزئینات داخلی گنبد به صورتی طراحی شده است که معرف نام 72 تن از شهدای کربلا خواهد بود. مسجد 72 تن در 4 طبقه، 2 طبقه زیرزمین و 2 طبقه همکف و اول ، 1200 متر مربع است و ظرفیت پذیرش 650 نمازگزار را دارد.

   1
  • avatar
   لکستانی (شهریار سطح ۸) جمعه 24 دی ماه 1400

   این مسجد در مجاورت پایانه مترو، اتوبوس، تاکسی و فرودگاه مهرآباد است که قابلیت خدمات شبانه روزی برای مردم را دارد. هم چنین دارای 14 فرم حوضی شکل با اقتباس از معماری اسلامی که ارتفاع گنبد از سطح شبستان 30 متر است. تزئینات داخلی گنبد به صورتی طراحی شده است که معرف نام 72 تن از شهدای کربلا خواهد بود.   مسجد 72 تن در 4 طبقه، 2 طبقه زیرزمین و 2 طبقه همکف و اول ، 1200 متر مربع است و ظرفیت پذیرش 650 نمازگزار را دارد. 

   1
  • avatar
   damghani (شهریار سطح ۳) چهارشنبه 18 فروردین ماه 1400

   مسجد هفتاد و دو تن یه مسجد قشنگ و نوساز و با معماری ایرانی و اسلامیه

   1
  • avatar
   Daniel (شهریار سطح ۵) یکشنبه 23 آذر ماه 1399

   مسجد تمیزیه سرویس بهداشتیش عالیه

   1
  • avatar
   Persian Gulf 🇮🇷 (شهریار سطح ۱۱) سه شنبه 26 مهر ماه 1401

   مسجدی زیبا و مدرن که چشم هر بیننده ای را به خودش جلب میکنه ، فقط انشاله که به زودی زود تکميل تر بشه تا یکی از مساجد زیبای و جذاب تهران تبدیل بشود 👍🌹🙏👏❤️

  • avatar
   bagheri_a (شهریار سطح ۵) شنبه 25 اردیبهشت ماه 1400

   مسجد هفتاد و دو تن امکانات خوبی داره و حس و حال معنوی خوبی داره ولی استفاده فرهنگی و دینی ازش نمیشه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی تهران ندارد.