info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات

ایستگاه اتوبوس مخابرات (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان ابن سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند نمایشگاه موشکی نیروی هوا فضا سپاه و بازارچه شهرک دانشگاه و همچنین تشک تن آسای و کالای خواب، لوازم آرایشی تی تیل، فروشگاه لباس زنانه خاتون، سوپر مارکت پوریا و پارکینگ 72 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مخابرات تهران است که در محله شهرک دانشگاه تهران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ابن سینا، بین پروفسور حسابی و پارکینگ 53 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مخابرات تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس سفیر گشت روزبه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مخابرات تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساپکو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس فاز دو
  دانشجو، بین امام خمینی و دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه
  دانشجو، بین دانشگاه و مسکونی
 • ایستگاه اتوبوس فاز سه
  دانشجو، بین مسکونی و امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات ندارد.
  neshan logo