info
عکس کپسول اکسیژن
category

کپسول اکسیژن یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کپسول اکسیژن

کپسول اکسیژن (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در استان یزد، شهرستان یزد و بلوار جمهوری اسلامی، بزرگراه فقیه خراسانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارمبل خلیج فارس و همچنین مجتمع مبل مد و پرتوچوب - دکوراسیون داخلی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کپسول اکسیژن یزد

فروشگاه کپسول اکسیژن یزد در شهر یزد، در قرار دارد. فروشگاه کپسول اکسیژن یزد یکی از فروشگاه‌های خوب شهر یزد است و مشتریان زیادی دارد.

چطور به فروشگاه کپسول اکسیژن یزد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کپسول اکسیژن یزد را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بلوار کشاورز قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کپسول اکسیژن یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه کپسول اکسیژن یزد را با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط vebsaa (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کپسول اکسیژن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کپسول اکسیژن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کپسول اکسیژن ندارد.
neshan logo