info
عکس داروخانه دکتر یادگاری
category

داروخانه دکتر یادگاری محله عباس آباد، اراک

درباره‌ی داروخانه دکتر یادگاری

داروخانه دکتر یادگاری (داروخانه) در محله عباس آباد اراک و خیابان واعظ زاده واقع شده است. این مکان یکی از نوزده داروخانه در محله عباس آباد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین پاساژ اسلامی، مسجد حاج آقا صابر، پیتزا گیشا، شرکت اینترنتی ساتیا و جهاد دانشگاهی استان مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر یادگاری اراک

داروخانه دکتر یادگاری اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهدا پیدا کنید. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان مرکزی، اراک، خیابان شهید بهشتی، حاج آقا شمس، واعظ زاده است.

داروخانه دکتر یادگاری اراک یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله شهدا است. کلینیک امام رضا، درمانگاه تخصصی ثاراله، درمانگاه سینا تامین اجتماعی و کلینیک کوثر، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر رضایی، داروخانه محمدی و دکتر چهرهای هستند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر یادگاری اراک برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر یادگاری اراک نزدیک به ایستگاه اتوبوس حل اختلاف است.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر یادگاری اراک را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر یادگاری واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر رضایی
  خیابان شهید بهشتی، سمیه
 • داروخانه محمدی
  بلوار امام خمینی، بین مقداد و میرزای شیرازی
 • دکتر چهرهای
  خیابان شهید بهشتی، ارسطو
 • داروخانه دکتر رئوفی اراک
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین خیابان جانبازان و بهشت 1
 • داروخانه دکتر صفری
  خیابان شهید بهشتی، چمران - نیسانیان، بین مؤمنی و میرزایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عرشیا مبتنی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر یادگاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر یادگاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر یادگاری ندارد.
  neshan logo