عکس مرکز پزشکی 110
category

مرکز پزشکی 110 (محله ونک، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سئول، بین خدامی و نسترن

موقعیت مرکز پزشکی 110 در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز پزشکی 110 (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله ونک تهران و خیابان سئول واقع شده است. این مکان یکی از سی و سه بهداشت و درمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بین المللی آرمان و مرکز خرید سیول و همچنین آشپزخانه برادران، میدان شیخ بهایی، رستوران ستاره ونک، کباب زعفرانی حاج علی و شهر کتاب کوبوک قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سئول، بین خدامی و نسترن


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مرکز پزشکی 110 واقع شده‌اند:

 • باشگاه نیرو
  (4.1)
  بزرگراه کردستان، یاسمی
 • انجمن هیپنوتیزم
  شیخ بهائی، شهانقی
 • شرکت دارو درمان پارس
  شیخ بهائی، امداد غربی، بین اسلامی و ارکیده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز پزشکی 110 تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز پزشکی 110 تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز پزشکی 110 تهران ندارد.