عکس مرکز شهرک شهید محلاتی ره
category

مرکز شهرک شهید محلاتی ره (محله شهرک محلاتی، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ارتش، بلوار شاهد، جهاد

موقعیت مرکز شهرک شهید محلاتی ره یکی از مراکز واکسیناسیون خوب منطقه در محله شهرک محلاتی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز شهرک شهید محلاتی ره (مرکز واکسیناسیون) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان جهاد واقع شده است. این مرکز یکی از دو پایگاه واکسیناسیون در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زیتون و همچنین فروشگاه اتکا شهید محلاتی، ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین «ع»، مزون گل مریم، مرکز مخابرات شهید محلاتی و گلخانه حیدری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ارتش، بلوار شاهد، جهاد


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده مرکز شهرک شهید محلاتی ره واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mojtaba (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز شهرک شهید محلاتی ره تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد مرکز شهرک شهید محلاتی ره

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۶) چهارشنبه 25 خرداد ماه 1401

  عالی خلوط تمیز بسیار عالی بود.

  1
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۸) دوشنبه 29 فروردین ماه 1401

  درخانه های بهداشت محله هاوروستاهانیزتزریق واکسن انجام میگیرد

  1
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۳) پنجشنبه 08 مهر ماه 1400

  خوب بود خلوت بود

  1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز شهرک شهید محلاتی ره تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز شهرک شهید محلاتی ره تهران ندارد.