عکس موزه عکس و عکاسی مشاهده در نقشه نشان
category

موزه عکس و عکاسی (محله گاندی، تهران)

موزه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین دوم و شفق

موقعیت موزه عکس و عکاسی در محله گاندی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


موزه عکس و عکاسی (موزه) در محله گاندی تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این مکان یکی از دو موزه در محله گاندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دی و مرکز خرید گاندی و همچنین دوگا برگر، املاک دلتا، رادیولوژی و سونوگرافی نیلو (دکتر فاطمه مهتاب قربانی)، پایگاه بیمارستان دی و کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر به سیما قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین دوم و شفق

تلفن تماس: 09122383937


سایر موزه‌ها که در محدوده موزه عکس و عکاسی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه عکس و عکاسی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

تاریخی جاهای مکان محل های موزه جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موزه عکس و عکاسی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه عکس و عکاسی تهران ندارد.
neshan logo