info
عکس آزمایشگاه رسا
category

آزمایشگاه رسا محله شمس آباد، تهران

آزمایشگاه تشخیص طبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آزمایشگاه رسا

آزمایشگاه رسا (آزمایشگاه تشخیص طبی) در محله شمس آباد تهران و خیابان نظام آبادی واقع شده است. این مکان یکی از سه آزمایشگاه تشخیص طبی در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آریا و همچنین مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی، آش وحلیم سید مهدی، مسکن پارسه، داروخانه دکتر مسعودی و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.
سایر آزمایشگاه‌های که در محدوده آزمایشگاه رسا واقع شده‌اند:

 • آرمایشگاه پاتوبیولوژی شمس
  (4.0)
  استاد حسن بنا شمالی، بین صالحی و امیرنیا
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی همت
  (4.5)
  استاد حسن بنا شمالی، جعفری، صفایی
 • آزمایشگاه تشخیصی طبی نیک
  (4.4)
  استاد حسن بنا شمالی، قنبری
 • آزمایشگاه رسالت
  (4.3)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Atousa (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه رسا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آزمایشگاه رسا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آزمایشگاه رسا ندارد.
  neshan logo