info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس محله جنت، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس

ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت مشهد و خیابان چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جنت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین زیبایی سیرخ، فرهنگسرای بهشت، دارالترجمه رسمی شماره یک مشهد، بازرگانی کامپیوتر اخوان و اداره کل کمیته امداد امام خمینی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس مشهد

ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله جنت قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به چمران، بین بلوار مدرس و چمران 3 بروید. ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس خان منش قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای بلوار شهید مدرس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20
  مصباح یزدی، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6
  شهید دیالمه، آخوند خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا
  ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 24 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 24 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس ندارد.
  neshan logo