info
عکس نمازخانه پارک ناژوان
category

نمازخانه پارک ناژوان اصفهان

محل عبادت

درباره‌ی نمازخانه پارک ناژوان

نمازخانه پارک ناژوان (محل عبادت) در اصفهان و خیابان باغ فردوس، الفت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ پروانه ها و موزه صدف اصفهان و همچنین باغ خزندگانک، توالت عمومی ناژوان، پارکینگ باغ پرندگان، زاینده رود باغ پرندگان و ایستگاه دوچرخه ناژوان قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط behnam (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمازخانه پارک ناژوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نمازخانه پارک ناژوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمازخانه پارک ناژوان ندارد.
neshan logo