info
عکس باشگاه پرورش اندام مدرن
category

باشگاه پرورش اندام مدرن محله خیابان دانشگاه، اراک

سالن و مجموعه ورزشی
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه پرورش اندام مدرن

باشگاه پرورش اندام مدرن (سالن و مجموعه ورزشی) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان نعیمی واقع شده است. این مجتمع یکی از شش مجموعه ورزشی در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و باتیس و همچنین پیتزا آتبین Pizza Atbin، بانک مسکن، کترینگ چلو 7، قنادی گلریز و داروخانه درمان قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه پرورش اندام مدرن واقع شده‌اند:

 • باشگاه داتیس پرو
  بلوار قدس، بلوار خبرنگار
 • سالن خاکباز
  محسنی، شیخ فضل الله نوری، فهمیده، بین پارت و بهار
 • زمین ورزشی والیبال پارک دانشجو
  دانشگاه
 • زورخانه شهرداری
  پنج مرداد
 • آکادمی تخصصی هيئت تیر و کمان
  بلوار قدس، بلوار جمهوری اسلامی، رز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رحمانی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 03 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه پرورش اندام مدرن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 03 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه پرورش اندام مدرن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه پرورش اندام مدرن ندارد.
  neshan logo