info
عکس ایستگاه اتوبوس سلطانی
category

ایستگاه اتوبوس سلطانی محله تهرانپارس شرقی، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلطانی

ایستگاه اتوبوس سلطانی (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس شرقی تهران و خیابان کنارگذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رنگ بازار ، مدرسه دخترانه ملت، آرایشی و بهداشتی گلسرخ، مسکن بزرگ راد و فروشگاه لوازم یدکی یدک خونه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلطانی تهران

در شهر تهران، محله تهرانپارس شرقی ، ایستگاه اتوبوس سلطانی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس زین الدین، تقاطع سلطانی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سلطانی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس سپه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلطانی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سلطانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاس
  زین الدین، دانشگاه، دویست و چهل و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس الهی
  بلوار سید علی روته، بین الهی و دویست و سی و دو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلطانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلطانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلطانی ندارد.
  neshan logo