info
عکس ایستگاه اتوبوس دریا
category

ایستگاه اتوبوس دریا محله درختی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دریا

ایستگاه اتوبوس دریا (ایستگاه اتوبوس) در محله درختی تهران و خیابان فرحزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله درختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آتیه و مرکز خرید اریکه ایرانیان و همچنین شیرینی بی بی، مرغ سوخاری کوپال، داروخانه شبانه روزی دکتر یوسف زاده، آکادمی زبان های خارجی نوبل و فروشگاه اینترنتی گل بازار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دریا تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس دریا تهران، شهر تهران، محله درختی است. این ایستگاه اتوبوس در فرحزادی، بین بوستان دوم و بوستان یکم واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دریا تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان کتاب است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی باغ آسمون قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دریا تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دریا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تپه
  عسکری گراوند، بین آسمان یکم و آسمان دوم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس پست برق
  پاک نژاد
 • ایستگاه اتوبوس سرو
  پاک نژاد
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین هفدهم و نوزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دریا ندارد.
  neshan logo