info
عکس ایستگاه اتوبوس معلمعکس ایستگاه اتوبوس معلم
category

ایستگاه اتوبوس معلم محله قصر، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس معلم

ایستگاه اتوبوس معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله قصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام قصر و فوژان تل و همچنین شهر کتاب مرکزی، شیرینی پیروک، رادیولوژی و سونوگرافی قصر، فروشگاه اتکا شهید فلاحی و سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معلم تهران

در شهر تهران، محله قصر ، ایستگاه اتوبوس معلم تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی، بین شفق و اندیشه پنجم است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس معلم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سهروردی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس دارکوب را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس معلم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منبع آب
  سهروردی شمالی، بین کنگاور و توپچی
 • ایستگاه اتوبوس کیهان
  سهروردی شمالی، بین خوشنودی و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس سهروردی
  مطهری، بین راهنمایی و سهروردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معلم ندارد.
  neshan logo