info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان رهبر
category

ایستگاه اتوبوس میدان رهبر محله خاک سفید - گلشن، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان رهبر

ایستگاه اتوبوس میدان رهبر (ایستگاه اتوبوس) در محله خاک سفید - گلشن تهران و بلوار زهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شاسی کشی آراسته و همچنین میدان رهبر، میکرون سرویس، موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، مدرسه دولتی منصور نفر و مسجد باب الحوائج (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان رهبر تهران

ایستگاه اتوبوس میدان رهبر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله خاک سفید - گلشن قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین روشن و مسعودی است. ایستگاه اتوبوس میدان رهبر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان رهبر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان رهبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا، بین لاله و احسان
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
  زین الدین، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  زین الدین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان رهبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان رهبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان رهبر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین روشن و مسعودی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo