عکس سفارت جمهوری اسلامی پاکستان مشاهده در نقشه نشان
category

سفارت جمهوری اسلامی پاکستان (محله آل احمد، تهران)

سفارت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین سین دخت و اعتماد زاده

موقعیت سفارت جمهوری اسلامی پاکستان یکی از سفارت‌های خوب منطقه در محله آل احمد تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


سفارت جمهوری اسلامی پاکستان (سفارت) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین کانون بازنشستگان ارتش (آجا) دفتر مرکزی، خانه موسیقی ایران، خانه ریاضی شهر تهران، تالار پذیرایی کیمیا و آسان کارت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از سفارت‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین سین دخت و اعتماد زاده


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفارت جمهوری اسلامی پاکستان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سفارت پاکستان سفارت سفارتخانه

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد سفارت جمهوری اسلامی پاکستان

 • avatar
  پوراولادی (شهریار سطح ۴) یکشنبه 29 فروردین ماه 1400

  معمولا خلوته. و یک ساختمان اداری معمولی است، سفیر بسیار محترمی دارن

  1
 • avatar
  ج. (شهریار سطح ۴) شنبه 14 فروردین ماه 1400

  سفارت پاکستان دارای پرسنل ادارات دولتی نحوه برخورد با ارباب رجوع بسیار بد؛ پاسخگویی تلفنی ندارند، تعطیل در روزهای جمعه و شنبه

  1
 • avatar
  کاربر نشان () چهارشنبه 23 شهریور ماه 1401

  مکان خوبی است

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سفارت جمهوری اسلامی پاکستان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفارت جمهوری اسلامی پاکستان تهران ندارد.
neshan logo