info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان محله کارون شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان

ایستگاه اتوبوس بیمارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله کارون شمالی تهران و خیابان کارون واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کارون شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهریار و همچنین جایگاه سوخت ۱۲۲ آذربایجان، دندانپزشکی شبانه روزی آبان، آژانس هومن سیر، کلینیک کاردرمانی روشا و فست فود شیلا (شعبه آذربایجان) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران

ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران در شهر تهران، محله کارون شمالی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادی، آذربایجان غربی، کارون، بین ملک فر و کیامنش بروید. ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شادمان قرار دارد. همچنین تاکسی شبانه روزی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان
  توحید، وثوق، رودکی جنوبی، بین اختیاری و اقبال
 • ایستگاه اتوبوس رودکی
  آزادی، بین طاهرنیا و شهدای منا
 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  امام خمینی، جیحون، بین هاشمی و مهدی دوله
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  یادگار امام، دامپزشکی، بین صادق زاده و کبودی
 • ایستگاه اتوبوس خوش
  نواب صفوی، دامپزشکی، بین افرا و افسری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ندارد.
  neshan logo