info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شوش
category

ایستگاه اتوبوس میدان شوش محله کوثر، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شوش

ایستگاه اتوبوس میدان شوش (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر تهران و خیابان ری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کوثر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری نور و همچنین فروشگاه نی نی کالا ، حامد بار، رستوران حاج امیر، دفتر پست و پمپ گاز CNG امام موسی صدر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شوش تهران

ایستگاه اتوبوس میدان شوش تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کوثر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ری، بین مسیر دسترسی پمپ گاز و امام موسی صدر قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شوش تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو مولوی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس مهدی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شوش تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شوش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان قیام
  مولوی، بین تهرانی و باشگاه نیرو
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  مولوی، بین تهرانی و باشگاه نیرو
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بزرگراه بعثت، فدائیان اسلام
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه مولوی
  مصطفی خمینی، بین سعدی و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی
  مولوی، بین آتش نشانی و بازار حضرتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شوش ندارد.
  neshan logo