عکس کنسولگری قرقیزستان مشاهده در نقشه نشان
category

کنسولگری قرقیزستان (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

سفارت
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 8

موقعیت کنسولگری قرقیزستان در محله شهید فرامرز عباسی مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


کنسولگری قرقیزستان (سفارت) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و خیابان فرامرز عباسی 8 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ دهقان و همچنین پایگاه تجمیعی شهید حاتمی، مجتمع تخصصی استعداپروری سلاله النبی علیهم السلام، ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 4، دبستان شهید حاتمی و کلینیک دامپزشکی دکتر دانشور قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 8


سایر سفارت‌های که در محدوده کنسولگری قرقیزستان واقع شده‌اند:

 • کنسولگری عراق
  (3.2)
  بلوار فردوسی، فردوسی 22
 • سفارت عربستان
  بلوار سجاد، مولوی (شیخ نمر)، بین مولوی 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بیژن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کنسولگری قرقیزستان مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سفارت سفارتخانه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کنسولگری قرقیزستان مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کنسولگری قرقیزستان مشهد ندارد.
  neshan logo