info
عکس انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک)
category

انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک) محله شهید هرندی، تهران

سازمان مردم‌نهاد

درباره‌ی انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک)

انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک) (سازمان مردم‌نهاد) در محله شهید هرندی تهران و خیابان حمید بابا رئیسی واقع شده است. این مرکز یکی از دو سازمان مردم‌نهاد در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید شوش سیتی سنتر و همچنین بوستان آموزش ترافیک شهرداری منطقه ۱۲ تهران، باربری سیف احمدی 1، کافه حمید، مسجد الهادی و مدرسه پسرانه شهید محمد منتظری قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  (Ra Tv) رامین توکل
  دوشنبه 25 تیر ماه 1403

  انجمن روشنگران فردای کودک(ارفک)که آموزشگاه کودکان کار می‌باشد و آقای معین کامرانی مدیر این مجموعه و پدر بزرگوار ایشان مکمل این مجموعه می‌باشند. و انسانهای با ادب و خوش برخوردی هستند که در آموزش کودکان و نوجوانان کار فعالیتی ویژه دارند.


سایر مراکز و سازمان‌های مردم‌نهاد که در محدوده انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک) واقع شده‌اند:

 • قرارگاه محرومیت زدائی جنوب شرق تهران
  (1.0)
  ری، یزدی، قدیر کاشانی
 • قرارگاه تحول و توانمندسازی محلات
  (4.0)
  صاحب جمع، اردستانی، مرادی، صارمی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط (Ra Tv) رامین توکل (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 27 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 27 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک) ندارد.
  location استان تهران، تهران، صاحب جمع، مشهدی حسن، حمید بابا رئیسی، بین بشیری و اول
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک)

  شنبه 09:00 تا 17:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 17:00
  دوشنبه 09:00 تا 17:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 17:00
  چهارشنبه 09:00 تا 17:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 13:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo