info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار معلم
category

ایستگاه اتوبوس بلوار معلم محله صاحب الزمان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار معلم

ایستگاه اتوبوس بلوار معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله صاحب الزمان تهران و خیابان معلم واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله صاحب الزمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دریاچه پارک قائم(عج) و مجتمع آفتاب و همچنین پمپ گاز CNG معلم، رستوران معلم، آمفی تئاتر پارک قائم، هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم و لبنیات سنتی دهنوی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار معلم تهران

در شهر تهران، محله صاحب الزمان ، ایستگاه اتوبوس بلوار معلم تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس معلم، بین قائم و آقایی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار معلم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تلفنی ولیعصر قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار معلم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بافان
  معلم، بعد از کرمانی
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  معلم، آقایی، بین طالقانی و بیست و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میثم رفوشه (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار معلم ندارد.
  neshan logo