info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی م امامت
category

ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی م امامت محله ارگ - پامنار، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی م امامت

ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی م امامت (ایستگاه اتوبوس) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان قورخانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان بلدیه، موزه مردم شناسی (کاخ ابیض) و پاساژ لباف و همچنین مرکز خدمات ایرانسل، گذر گردشگری باب همایون، پاساژ ایران پگاه، هتل اخوت و ابزار سپه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی م امامت تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی م امامت تهران است که در محله ارگ - پامنار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خیام، قورخانه واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی م امامت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو ملت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی میلاد واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی م امامت تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو امام خمینی م امامت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  وحدت اسلامی، بهشت، بین میری و عدالت خواه
 • ایستگاه اتوبوس سخائی
  امام خمینی، سی تیر، بین سخایی و امین الوزرا
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  سعدی جنوبی، بین بانک تجارت و فخرایی
 • ایستگاه اتوبوس سراج
  امیرکبیر، بین نویدی و سراج الملک
 • ایستگاه اتوبوس گلوبندک
  15 خرداد، بین نوری و مروارید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 08 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی م امامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی م امامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی م امامت ندارد.
  neshan logo