info
عکس فروشگاه پوشاک مبین
category

فروشگاه پوشاک مبین محله چهار منار، یزد

درباره‌ی فروشگاه پوشاک مبین

فروشگاه پوشاک مبین (فروشگاه لباس) در محله چهار منار یزد و بلوار دولت آباد واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لباس در محله چهار منار یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین دبیرستان پسرانه دوره اول صادق، غذای سادات، مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی، کیف و کفش ترمه و کارخانه یخ صدف قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک مبین یزد

فروشگاه پوشاک مبین یزد در شهر یزد، محله چهار منار، واقع شده است. فروشگاه پوشاک مبین یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله چهار منار است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به خانه کودک آفرینش، پوشاک آنا و پوشاک خانومی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه پوشاک مبین یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک مبین یزد مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پوشاک مبین یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک مبین یزد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.





سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه پوشاک مبین واقع شده‌اند:

 • خانه کودک آفرینش
  بلوار مطهری، کوچه گلشن، کوی خیام، بین خیام 1 و 3
 • پوشاک آنا
  خیابان انقلاب، بین کوچه شاعری و چهل و یک
 • پوشاک خانومی
  شهید رجایی، رازی
 • پوشاک بهارک
  خیابان معلم، بین شهید رجایی و اشتری
 • کاموا وجوراب پاندا
  بلوار دولت آباد، بعد از قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sokoot_yahya (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پوشاک مبین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پوشاک مبین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پوشاک مبین ندارد.
  neshan logo