info
عکس ایستگاه اتوبوس نور
category

ایستگاه اتوبوس نور محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نور

ایستگاه اتوبوس نور (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و خیابان نور واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ساحل شرق و همچنین باشگاه بدنسازی مشایخی، کتابخانه حکیمیه، خدمات پارس خزر، بازار میوه و تره بار نگارستان و مجتمع فرهنگی هنری حکیمیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نور تهران

در شهر تهران، محله حکیمیه ، ایستگاه اتوبوس نور تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید زین الدین، افق، نور قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نور تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلمان ساسانی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه
  بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه، بین بلوار شهید عبدالرضا و رضوان
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  لاله، معراج، فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس شیدائی
  بزرگراه شهید زین الدین، بابائیان، بین صنعت و پیشوا
 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  خلعتبری، فجر، لاله، بین لاله پنجم و پورمختار
 • ایستگاه اتوبوس خرم
  خلعتبری، فجر، خرم (شهید کلثومی)، بین گلریز دوم و پگاه دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نور ندارد.
  neshan logo