info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14عکس ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14
category

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14 محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و بلوار شهید صارمی، بلوار هاشمیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آبان پلازا و همچنین کافه بستنی کاله، استودیو روناک، آژانس دیجیتال مارکتینگ جورچین، رستوران کلبه و فروشگاه افق کوروش (شعبه صارمی) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14 مشهد، شهر مشهد، محله کوثر است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید صارمی، بلوار هاشمیه واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سید رضی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ایمن گشت قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 13 بهمن ماه 1402

  یه روز برفی 13 بهمن 1402 ، ازداخل ایستگاه عکس گرفتم

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمیه 14 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 51
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14
  بلوار کوثر، بین باهنر 8 و کوثر 12
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 22 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 22 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمیه 14 ندارد.
  neshan logo