info
عکس ایستگاه اتوبوس استانداری
category

ایستگاه اتوبوس استانداری محله بهاران، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استانداری

ایستگاه اتوبوس استانداری (ایستگاه اتوبوس) در محله بهاران اراک و بلوار فاطمیه، بهاران 29 واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله بهاران اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین بانک ملت، استانداری استان مرکزی، املاک قدس، ایستگاه اتوبوس مخابرات و دبیرستان پسرانه سما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استانداری اراک

ایستگاه اتوبوس استانداری اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله حافظیه پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار فاطمیه، بهاران 29 بروید. ایستگاه اتوبوس استانداری اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس رحیم زاده را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس استانداری اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استانداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک لاله
  بلوار قدس، بین بهار و ابوریحان بیرونی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2
  بلوار حافظیه، درختکاری
 • ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه
  بلوار شهدای دولت، بین بیست متری پیوند و فطرت 10
 • ایستگاه اتوبوس بشارت 12
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین بشارت 10 و 16
 • ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه
  بلوار شهدای دولت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استانداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استانداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استانداری ندارد.
  neshan logo