عکس سرزمین لی لی پوت

category سرزمین لی لی پوت (محله علم و صنعت، تهران)

فوریت‌های پزشکی و اورژانس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)، شهید طباطبایی نسب

موقعیت سرزمین لی لی پوت در محله علم و صنعت تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سرزمین لی لی پوت (فوریت‌های پزشکی و اورژانس) در محله علم و صنعت تهران و خیابان شهید طباطبائی نسب واقع شده است. این مرکز یکی از دو اورژانس در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی دل دل و همچنین رستوران فست فود پینار، کار کلینیک رنو، اورانوس، پروتئین عظیمی و پارک سمیه قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)، شهید طباطبایی نسب


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kiyan (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 26 خرداد ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرزمین لی لی پوت تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

لی لی پوت اورژانس ems

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 26 خرداد ماه 1401

نظرات کاربران در مورد سرزمین لی لی پوت

  • avatar
    کسب کننده ی مدال (شهریار سطح ۳) پنجشنبه 26 خرداد ماه 1401

    عالی

  • avatar
    عطایی (شهریار سطح ۳) سه شنبه 09 فروردین ماه 1401

    این مکان بعلت کرونا جمع آوری شده و دیگر فعال نیست.

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سرزمین لی لی پوت تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرزمین لی لی پوت تهران ندارد.