عکس ایستگاه اتوبوس کاشانی
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس کاشانی (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، آیت الله کاشانی، بین احمدرضا نعمتی و شهید دهقانی 8

موقعیت ایستگاه اتوبوس کاشانی اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کاشانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آیت الله کاشانی، بین احمدرضا نعمتی و شهید دهقانی 8 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله کاشانی و بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان و همچنین تشک خوشخواب رویا میترا فالومو رویال در اصفهان، جمعیت هلال احمر شعبه 2 اصفهان، رستوران سبز، شرکت ایمن گستر و اورژانس کاشانی قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس کاشانی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاشانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاشانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاشانی ندارد.
neshan logo