info
عکس کبابی و حلیم گلپایگانی
category

کبابی و حلیم گلپایگانی محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی کبابی و حلیم گلپایگانی

کبابی و حلیم گلپایگانی (کباب و حلیم‌فروشی) در محله مسعودیه تهران و خیابان مهدوی واقع شده است. این کبابی یکی از دو کباب و حلیم‌فروشی در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین بازار تره بار مسعودیه، درمانگاه شبانه روزی رازی، اتصالات گاز آریا، خانه گل و فست فود PATAT قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این کبابی یکی از غذاخوری‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده کبابی و حلیم گلپایگانی واقع شده‌اند:

 • کباسرای ماندگار
  بیست متری قائم، مدنی ششم
 • کباب بهمن
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • کباب ساطوری بناب آذربایجان
  (3.3)
  بیست متری قائم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عترتی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کبابی و حلیم گلپایگانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد کبابی و حلیم گلپایگانی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   𝕬𝖒𝖎𝖗 | ‌امیر
   شنبه 27 آذر ماه 1400

   بهترین حلیم فروشی مسعودیه

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کبابی و حلیم گلپایگانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کبابی و حلیم گلپایگانی ندارد.
  neshan logo