info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه
category

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه محله خزانه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان بخارایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله کاشانی و تهران بازار و همچنین مسجد فاطمیه، قنادی ارک، فروشگاه آرایشی هفت قلم، دندانپزشکی خزانه و دفتر اسناد رسمی 630 تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه تهران، شهر تهران، محله خزانه است. این ایستگاه اتوبوس در بخارایی، بین صالحی و درشتی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مترو شهید بخارایی قرار دارد. همچنین آژانس برادران گلکار بجز هادی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه چهارم خزانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی
  بزرگراه بعثت، بخارایی، نرسیده به محمد یارلو
 • ایستگاه اتوبوس پارک ابریشم
  آزادگان، بیست و یک متری بعثت، بین شهید پیراینده و زنگنه
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه بعثت، پرستویی، بین عبدی و محمدیان
 • ایستگاه اتوبوس شهرک
  بزرگراه آزادگان، بیست و یک متری بعثت، بین پنجم و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه ندارد.
  neshan logo