info
عکس سرویس بهداشتی
category

سرویس بهداشتی محله دریاچه، تهران

سرویس بهداشتی
4.0
4 رای

درباره‌ی سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی (سرویس بهداشتی) در محله دریاچه تهران و بلوار علیمرادی، نسیم یکم، سرو واقع شده است. این مکان یکی از سی و یک سرویس بهداشتی در محله دریاچه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کرایه دوچرخه 1، بازار میوه و تره بار نسیم، Tmaark تی‌مارک، بوفه سرگردنه و حسینیه امام حسن مجتبی (ع) قرار گرفته است.
سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی
  بلوار علیمرادی، نسیم یکم، گلستان
 • توالت عمومی
  بلوار علیمرادی، نسیم یکم، سرو
 • سرویس بهداشتی مترو چیتگر
  (4.0)
  بزرگراه شهید فهمیده، بلوار علیمرادی، نسیم دوم
 • دستشویی عمومی
  (2.0)
  دستواره، سروستان 6، سرو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی ندارد.
  neshan logo