info
عکس ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11
category

ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11 محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11

ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11 (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج دایموند و همچنین سوپر مارکت آنلاین یخدون، کافه شکلات، رستوران فرشته، املاک امیری و نوول قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11 کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11 کرج، شهر کرج، محله رجایی شهر (گوهردشت) است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادی، بین بلوار شکوهی و دهم فاز 2 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11 کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس تاکسی دودی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خ بین 10 و 11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نبش فاز 2
  بلوار موذن، بین بلوار جمهوری اسلامی و رودکی
 • ایستگاه اتوبوس دوم سیاهکلان
  بلوار انرژی اتمی، نرسیده به شهید منصوری فرد
 • ایستگاه اتوبوس فلکه دوم
  آزادی، بین پنجم فاز 1 و چهارم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس خ هشتم
  استقلال شمالی، بین نهم فاز 1 و هشتم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس خ دهم
  استقلال شمالی، بین سیزدهم فاز 1 و ایثار 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11 ندارد.
  neshan logo