info
عکس ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان محله پردیسان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان

ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله پردیسان تهران و خیابان کنار گذر شیخ فضل الله نوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله پردیسان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین 277 گلابتون، بوستان پاس و فرهنگیان، سوپر مارکت طلا آذربایجان، نایت مز و باشگاه ورزشی بانوان رایان فیتنس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهرک آزمایش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان تهران

در شهر تهران، محله پردیسان ، ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شیخ فضل الله نوری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهرک آزمایش در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس نصر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاس فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کانال
  بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین فاضل و دهم
 • ایستگاه اتوبوس جلال ال احمد
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، تقاطع کریمان
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شوریده، امام منتظر، بین سی و پنجم و بلوار
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  بزرگراه جلال آل احمد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان ندارد.
  neshan logo