info
عکس ایستگاه اتوبوس اول عباسی
category

ایستگاه اتوبوس اول عباسی محله خزانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول عباسی

ایستگاه اتوبوس اول عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان پرستویی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله کاشانی و همچنین ساندویچی جعفر، نمایندگی ایرانسل و رایتل، فروشگاه افق کوروش، جلو بندی سازی مجید و رویال لنت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مترو شهید بخارایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول عباسی تهران

ایستگاه اتوبوس اول عباسی تهران در شهر تهران، محله خزانه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، پرستویی، شهید محرم ترک، بین عبداللهی و رضوانی یکتا قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اول عباسی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مترو شهید بخارایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس برادران گلکار بجز هادی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اول عباسی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار شهید رجایی، بین مدائن و جاهدار اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه خاوران
  بزرگراه بعثت، بخارایی، غفاری
 • ایستگاه اتوبوس عوارضی
  بلوار دستواره، بین بهشتی یکم و بهشتی سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول عباسی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، پرستویی، شهید محرم ترک، بین عبداللهی و رضوانی یکتا
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo