عکس ایستگاه اتوبوس اول عباسی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس اول عباسی (محله خزانه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، پرستویی، شهید محرم ترک، بین عبداللهی و رضوانی یکتا

موقعیت ایستگاه اتوبوس اول عباسی در محله خزانه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس اول عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان پرستویی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان ایت الله کاشانی و همچنین فروشگاه افق کوروش، جلو بندی سازی مجید ، آبمیوه بستنی سید، ساندویچی جعفر و آکواریوم برکه 2 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید بخارایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول عباسی

ایستگاه اتوبوس اول عباسی در شهر تهران، محله خزانه و خیابان پرستویی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، پرستویی، شهید محرم ترک، بین عبداللهی و رضوانی یکتا قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اول عباسی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ترمينال جنوب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس برادران گلکار بجز هادی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اول عباسی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، پرستویی، شهید محرم ترک، بین عبداللهی و رضوانی یکتا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار شهید رجایی، بین مدائن و جاهدار اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه معلم
  بزرگراه شهید رجایی، بابایی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه خاوران
  بزرگراه بعثت، بخارایی، غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول عباسی ندارد.
  neshan logo