info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی
category

ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی

ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان فرخی یزدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابخانه دوزلی شعبه فرخی یزدی، درمانگاه دندانپزشکی قاضی طباطبائی، تهیه غذای طاها، سرای محله پاسداران و نان و شیرینی روز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پاسداران - ضرابخانه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت، فرخی یزدی، بین میدان فرخی یزدی و دوم است. ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید زین الدین قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی گُلدِن تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سیناخانی
  چهارشنبه 19 مهر ماه 1402

  خیلی میدان زیبائیه

  3

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فرخی یزدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه ارشاد
  شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس گل نبی
  شریعتی، گل نبی
 • ایستگاه اتوبوس گلریز
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی
 • ایستگاه اتوبوس گیلان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، بین گلریز و سپهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیناخانی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فرخی یزدی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، فرخی یزدی، بین میدان فرخی یزدی و دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo