عکس ایستگاه اتوبوس خدامی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس خدامی (محله ونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، پل خدامی

موقعیت ایستگاه اتوبوس خدامی در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خدامی (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان پل خدامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ونک و همچنین بوستان آرارات، شرکت ارکید فارمد، نگارخانه والی، اینترپل ایران و سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خدامی

ایستگاه اتوبوس خدامی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ونک خیابان پل خدامی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه کردستان، پل خدامی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خدامی عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پانیذ قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، پل خدامی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خدامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  شیخ بهائی، بین اوستا و اقاقیا
 • ایستگاه اتوبوس پایتخت
  بلوار میرداماد، بین ولیعصر و دفینه
 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  ملاصدرا، شیرازی، بین بهار دوم و گرمسار
 • ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی
  ملاصدرا، بین ونک و شاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خدامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خدامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خدامی ندارد.
  neshan logo