info
عکس رادیولوژی مهرنیکان
category

رادیولوژی مهرنیکان محله دروس، تهران

مرکز تصویربرداری پزشکی
5.0
1 رای

درباره‌ی رادیولوژی مهرنیکان

رادیولوژی مهرنیکان (مرکز تصویربرداری پزشکی) در محله دروس تهران و خیابان نیستان چهارم واقع شده است. این مرکز یکی از هشت مرکز تصویربرداری پزشکی در محله دروس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و مرکز خرید پاسداران و همچنین شیرینی دانمارکی، فودهال سام، چرم درسا، آجیل و خشکبار محسن و بنیاد فرش رسام عرب زاده قرار گرفته است.
سایر مراکز تصویربرداری که در محدوده رادیولوژی مهرنیکان واقع شده‌اند:

 • رادیولوژی دکتر ندا ناصر
  (5.0)
  بزرگراه شهید همت، کاشی ها
 • مرکز پزشکی هسته ای دکتر کریمی
  (3.0)
  پاسداران، بوستان نهم (جعفری)
 • سونوگرافی پاسداران
  (2.0)
  پاسداران، زمردیان
 • رادیولوژی دکتر زهرا خالدی
  (1.0)
  پاسداران، زمردیان
 • رادیولوژی فک و صورت فرد پرتو
  (4.3)
  پاسداران، بوستان نهم (جعفری)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ جمعه 18 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رادیولوژی مهرنیکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رادیولوژی مهرنیکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رادیولوژی مهرنیکان ندارد.
  neshan logo