info
عکس ایستگاه اتوبوس کوشک
category

ایستگاه اتوبوس کوشک محله تهران ویلا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوشک

ایستگاه اتوبوس کوشک (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران ویلا تهران و خیابان امام منتظر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهران ویلا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار رسپینا، بازار میوه و تره بار شهرآرا، آژانس مسافرتی پژواک پرواز، مطب دکتر فریبرز نعمتی زاده. روانپزشک و روانکاو و دبستان نظام مافی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهرک آزمایش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوشک تهران

ایستگاه اتوبوس کوشک تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تهران ویلا پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شوریده، امام منتظر، بین سی و پنجم و بلوار بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوشک تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهرک آزمایش قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس نصر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوشک تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوشک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرسبز
  مرزداران، تات
 • ایستگاه اتوبوس چمران
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس کانال
  بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین فاضل و دهم
 • ایستگاه اتوبوس پاس فرهنگیان
  مرزداران، بین 25متری آزمایش و اطاعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 16 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشک ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شوریده، امام منتظر، بین سی و پنجم و بلوار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo